Kontaktai

UAB "Katos studija"

Įmonės kodas 159829671
PVM mokėtojo kodas LT598296716
Žemaičių g. 28 b, Kaunas LT-44174
Tel. (8 37) 206633, 
El. paštas info@kata.lt
A/S LT687180900028467837
​AB Šiaulių bankas, B\K 71809


 

Vadas Mindaugas Žemaitis

Mob. (8 699) 33255
El. paštas minde@kata.lt

Administratorė Dovilė Noreikienė

Mob. (8 656) 57777
El. paštas administratore@kata.lt

Vadybininkas Gintaras Miknevičius

Mob. (8 655) 12307
El. paštas gintaras@kata.lt

Vadybininkas Kristupas Žemaitis

Tel. (8 37) 206633
El. paštas info@kata.lt

Vadybininkas Mantas Keturka

Tel. (8 37) 206633
El. paštas info@kata.lt

Dizainerė Onutė Bagdonienė

Mob. (8 699) 18918,
El. paštas onute@kata.lt, spauda@kata.lt

Vyr. finansininkė Daiva Šmidtaitė

Mob. (8 650) 68907
El. paštas daiva@kata.lt

KB "Katos grupė"

Įmonės kodas 300028287
PVM mokėtojo kodas LT100001121613
Žemaičių g. 28 b, Kaunas LT-44174
Tel.  (8 37) 440016
El. paštas inovacija@kata.lt
​A/S LT837180900000609555
AB Šiaulių bankas, B/K 71809

Direktorius Andrius Bagdonas

Mob. (8 611) 57390
El. paštas andrius@acm.lt

Vadybininkas Karolis Žemaitis

Mob. (8 699) 89444
El. paštas karolis@acm.lt

Vadybininkė Dovilė Jankauskaitė

Mob. (8 656) 49999
El. paštas dovile@acm.lt

Dizaineris Marius Židonis

Mob. (8 652) 05527
El. paštas marius@acm.lt

Dizainerė Aušra Žemaitienė

Tel. (8 37) 440016
El. paštas ausra@kata.lt

IT Specialistas Vytautas Bataitis

Tel. (8 652) 63299
El. paštas vytautas@acm.lt

Vyr. finansininkė Daiva Šmidtaitė

Mob. (8 650) 68907
El. paštas daiva@kata.lt

Reklamos skyrius Vilniuje

Vilkpėdės g. 20, Vilnius LT-03151
Tel. (8 5) 2305556
El. paštas info@acm.lt

UAB "Raprintas"

Įmonės kodas 300022099
PVM mokėtojo kodas LT100001209913
Įm. Įreg. Nr.: į 13-1235 2004 birželio 1 d.
Veiklos adresas: Raudondvario pl. 242, LT-47158 Kaunas
Registracijos adresas: Mokslo g. 35, Alšėnų sen. Mastaičiu k. LT-53314 Kauno raj.
Tel. (8 37) 385575
El. paštas info@raprintas.lt
A/s LT917044060004043651
AB "SEB Bankas"

 

Direktorius Raimundas Šalkauskas

Mob. (8 699) 83590
El. paštas info@raprintas.lt

Technikas Arūnas Lukoševičius

Mob. (8 656) 26756
El. paštas spauda@raprintas.lt

Technikas Justinas Astašovas

Tel. (8-37) 38 55 75
El. paštas info@raprintas.lt

Buhalterė Rita Juodienė

Tel. (8 698) 49886
El. paštas rita.juodiene@gmail.com

Rašykite mums