Contacts

UAB "Katos studija"

Registration No 159829671
VAT Payer’s No LT598296716
Žemaičių g. 28 b, Kaunas LT-44174
Tel. . (8 37) 206633
E-mail : info@kata.lt
A/S LT687180900028467837
AB Šiaulių bankas, B\K 71809


 

 

Director Mindaugas Žemaitis

Mob. (8 699) 33255
E-mail : minde@kata.lt

Administrator

Mob. (8 656) 57777
E-mail: administratore@kata.lt

Sales manager Gintaras Miknevičius

Mob. (8 655) 12307
E-mail: gintaras@kata.lt

Manager Kristupas Žemaitis

Tel. (8 37) 206633
E-mail: info@kata.lt

Manager Mantas Keturka

Tel. (8 37) 206633
E-mail: info@kata.lt

Designer Onutė Bagdonienė

Mob. (8 699) 18918,
E-mail: onute@kata.lt, spauda@kata.lt

Accountant Daiva Šmidtaitė

Mob. (8 650) 68907
E-mail: daiva@kata.lt

KB "Katos grupė"

Registration No 300028287
VAT Payer’s No LT100001121613
Žemaičių g. 28 b, Kaunas LT-44174
Tel. (8 37) 440016
E-mail: inovacija@kata.lt
A/S LT837180900000609555
AB Šiaulių bankas, B/K 70440

 

Director Andrius Bagdonas

Mob. (8 611) 57390
E-mail: andrius@kata.lt

Sales manager Karolis Žemaitis

Mob. (8 699) 89444
E-mail: karolis@kata.lt

Sales manager Viktorija Matuševičienė

Mob. (8 652) 33060
E-mail: viktorija@acm.lt

Sales manager Dovilė Gališankienė

Mob. (8 656) 49999
E-mail: dovile@acm.lt

Designer Marius Židonis

Mob. (8 652) 05527
E-mail: marius@acm.lt

Designer Aušra Žemaitienė

Tel. (8 37) 440016
E-mail: ausra@kata.lt

IT manager Vytautas Bataitis

Tel. (8 652) 63299
E-mail: vytautas@acm.lt

Accountant Daiva Šmidtaitė

Mob. (8 650) 68907
E-mail: daiva@kata.lt

Office in Vilnius

Vilkpėdės g. 20, Vilnius LT-03151
Tel. (8 5) 2305556, (8 5) 2305556
E-mail: info@acm.lt

UAB "Raprintas"

Registration No: 300022099
VAT Payer’s No LT100001209913
Raudondvario pl. 242, LT-47158 Kaunas
Tel. / faks. (8 37) 385575, (8 37) 385575
E-mail: info@raprintas.lt
A/s LT917044060004043651
AB "SEB Bankas"

 

Director Raimundas Šalkauskas

Mob. (8 699) 83590
E-mail: info@raprintas.lt

Technician Arūnas Lukoševičius

Mob. (8 656) 26756
E-mail: spauda@raprintas.lt

Technician Darius Štančaitis

Mob. (8-37) 38 55 75
E-mail: info@raprintas.lt

Accountant Rita Juodienė

Tel. (8 698) 49886
E-mail: rita.juodiene@gmail.com

Contact form